Interaktivní podlaha

Interaktivní podlaha

Interaktivní podlaha je obraz promítaný na zem, který reaguje na pohyb lidí. Interaktivní podlaha je vhodná pro interaktivní event, teambuilding, interaktivní výuku dětí i dospělých, pro sociální služby, domy dětí a mládeže a pro interaktivní expozice. 


Více informací »


Interaktivní stěna

Interaktivní stěna

Projekce promítaná na zeď, která reaguje na pohyb lidí. Vhodná pro interaktivní event, teambuilding, interaktivní zábavu, expozice a do metra. 


Více informací »


Interaktivní obrazovka

Interaktivní obrazovka

Vidíte se na obrazovce jako v zrcadle s virtuální maskou. Rukama chytáte padající obrázky a sbíráte body. Soutěž o nejlepší skóre. Pro interaktivní podporu prodeje, a propagaci značky jelikož sbíráte emaily od soutěžících. 

Více informací »


Interaktivní bar

Interaktivní bar

Interaktivní projekce promítaná na bar, která reaguje na pohyb předmětů. Pro interaktivní event, do restaurace, baru a do muzeí. Položíte na bar skleničku a změníte tím vizuál promítaného obrazu.  


Více informací »


Interaktivní stůl

Interaktivní stůl

Stůl se může proměnit v objednávkový systém, prohlížeč jídelního lístku, videí, fotek a seznamku. Vhodný interaktivní nástroj pro výuku do škol, šablony a interaktivní výukový software. Ideální pro domy dětí a mládeže a jako interaktivní pomůcka pro sociální služby a zařízení se speciálním režimem. 


Více informací »


Projekční fólie

Projekční fólie

Tenká fólie, na kterou se promítáním z projektoru zachytí obraz. Obrazovka i velkých rozměrů a různých tvarů ideální do výlohy obchodu. Projekční fólie může být šedé barvy nebo je holografická, pomocí níž vypadá projekce jako levitující v prostoru. Projektor je schován za výlohou obchodu, kde spolu s počítačem vytváří líbivou projekci.


Více informací »


Interaktivní fólie

Interaktivní fólie

Obrazovka, která reaguje na pohyb z dálky, aniž byste se jí dotýkali. Ideální pro výlohy obchodu pro nalákání zákazníků dovnitř. Interaktivní projektor je schován za výlohou obchodu. Projekce může být různých tvarů a velikostí. Promítáte tak reklamu a propagujete svoji prodejnu. Pokud je reklama statická, lidé si ji nevšímají tak dobře, jako když je interaktivní.


Více informací »


Dotykové fólie

Dotykové fólie

Dotyková fólie změní okno obchodu v plochu ovládanou dotykem prstu. Zákazník si tak může otevřít Vaše webové stránky, listovat katalog nebo si zahrát hru.


Více informací »


Lidský ovladač

Lidský ovladač

Hrát hru a ovládat ji spolu s přáteli je zábava nejen na večírky, teambuildingy a školení. Hru ovládáte úklony rukou, zpěvem, tleskáním, dupáním a křikem. Úklony rukou doprava a doleva směrujete auto na cestě nebo ovládáte balón. Sbíráte body a soutěžíte mezi sebou. Ideální pro oživení přednášky. Vložením firemní grafiky vždy na míru klientovi. 


Více informací »


Virtuální graffiti

Virtuální graffiti

Fotokoutek s graffiti stěnou na eventy! Vyfoťte se a fotka se objeví na projekční foto stěně. Vyberte si knírek, klobouk a "nastříkejte" graffiti. Fotku pošlete na email, vytisknete či postnete na FB. Pokud se nechcete fotit, stačí jen pomocí virtuálního spreje vytvořit kresbu a obrázek si vytisknout. Na konci eventu máte k dispozici všechny fotky vytvořené na graffiti stěně. 


Více informací »


Virtuální animace

Virtuální animace

Nevídaná show s dinosaury T-rex, raptory ledním medvědem, bouřkou a vánicí! Augmented reality: Vidíte se jako v zrcadle spolu s virtuálními zvířaty. Na prodejně, obchodním centru či na párty vedle Vás proběhnou virtuální zvířata za doprovodu zvuku. Lidé jsou nadšeni a se zvířaty se fotí. Do příběhu můžeme zakomponovat i Vaše logo, které spadne a udělá díru do země nebo Váš produkt. 


Více informací »


Augmented reality, kód

Virtuální kód

Augmented reality pomocí zamíření mobilem, tabletem nebo jen krabicí na obrazovku. Jak předvést zákazníkovi produkt zabalený v krabici nebo větších rozměrů? Chcete mobilem namířit na místo, kde vyskočí animace zvířete nebo váš produkt? 


Více informací »


Virtuální kostýmy

Oblékání ve zkušební kabince

Vidíte se jako v zrcadle spolu s virtuálním oblečením, které měníte pohybem ruky nebo dotykem.  Ideální do muzeí na dobové kostýmy, na večírky a do obchodních center. Realizovali jsme superhrdiny, pohádkové kostýmy, StarDance šaty a historické kostýmy do muzea. Zkušební kabinku jsme měli i Obchodním centru Letňany. 


Více informací »


Interaktivní zastávky

Interaktivní zastávky

Waw reklama na tramvajové zastávce. Virtuální dinosaurus na ulici nebo padající logo udělá díru do země? Vytvoříme i hru s Vaším produktem ovládanou dotykem, mobilem nebo gestem. Augmented reality, kde se vidíte na obrazovce zastávky jako v zrcadle spolu s virtuální animací nebo předmětem. Spojením dotyku můžete sbírat kontakty lidí a udělat soutěž. 


Více informací »


Jiný software

Jiný software

Pro naše klienty jsme vytvořili dotykové aplikace, interaktivní hry i náročnější software simulátoru provozu v tunelu pro firmu Eltodo a.s.. A jaké bude Vaše přání?


Více informací »


 

 

 

OrangeČeská spořitelnapuma.pngTV_Nova_logo_2017.pngmarkaspencer.pngIsover
vodafone logoAsko nábytekČeská průmyslová zdravotní pojišťovnaSchneider-Electric-Logo-800x241.png
ct_logo česká televizeBayer_logo.pngSuperStar_2013_logo-533x333x.pngunicho180016-web-logo-chodov-460x290.pngStardance_Star_Dance.pnglogo_iqlandia.png
cosmopolitan_logo.pngvida science centrum logoavcr akademie ved cr logo1280px-Rentokil_Initial_201x_logo.svg.pngfootshop.png
eltodo.jpgsedita_logo.pngolympia-logo2016.pngLetňanyAvionshopping_logo_square.png
praha-holesovice-morsky-svet-logo_galerie-980.pngSyngenta_Logo.svg.pnglogo_4_dvory.pngsypka_lepsi.jpggecko-ostrava.png
Pražská informační službaOC_korzo_shopping_center_Prievidza.pngmuzeum-blanenska-logo.pngDovolená v rakouskuStřední_škola_Základní_škola_a_Mateřská_škola.jpgDDM_mělník.png
DDM_Neratovice.jpgKulíškovDDM_Praha_4_Hobby_centrum.pngKlíč_centrum_sociálních_služeb.jpgau_pays_des_mimis_logo.png
lina_je_jina_logo.pngOmnicomMediaGroupAV media
Art rezidence StřížkovDavid Neumann

Média:

čt 1 česká televize logoihned.czJIC inovace.czvše vse.cz erudia
hr headline readerlidove novinyeconomixvodafone_nápad_roku.png
EkonomČeský rozhlasNápad rokustartup_start_up_roku_logo.jpg

 Televizní pořady:   ekonomika_ct24_logo2.jpglogo-den-d den D

Soutěžní úspěchy:

Získali jsme ocenění v podnikatelských soutěžích Nápad roku 2010, kde jsme vyhráli kategorii Potenciál roku. Dále jsme se dostali do top 10 finalistů v soutěži Startup roku 2008. Účastnili jsme se vysílání Den D v České televizi.

 VIDEA:

 

 

 

 

O nás

 

Jsme přímí výrobci software pro interaktivní podlahu, lidský ovladač, interaktivní bar a stůl, virtuální graffiti, dotykové fólie, augmented reality, robotí show, dotykové stoly, interaktivní boulder stěny, dotykové hudební přehrávače do obchodních center, aplikace pro muzea, výukový program pro speciální školy a nově i zařízení se speciálním režimem pro dospělé. 

 

Zajišťujeme pronájem i prodej. Našim zákazníkem je muzeum, obchodní centrum, škola, dům dětí a mládeže, sociální zařízení, domov pro seniory, tělocvična s boulder stěnou, dětský koutek, eventové agentury a firmy pořádající večírky, eventy, teambuildingy aj. Náš tým programátorů a grafiků vytvoří jakoukoliv firemní prezentaci, hru či software. Vyvinuli jsme speciální program pro výuku a pohyb v domech dětí a mládeže, speciálních a základních školách a sociální zařízení pro dospělé. Máme zastoupení na Slovensku, ve Francii, v Itálii, Skandinávských zemích a v Indii.

Ke všem nabízeným balíčkům zajištujeme servis, dopravu, instalaci, poradíme s výběrem projektoru a dodáme Vám hardware za ceny nižší nebo stejné jako na Alze, vložíme Vaši firemní grafiku do hotových her nebo vytvoříme interaktivní aplikaci zcela novou. 

 

 

 

Kontakt

Mobil a E-mail:

+420777086326
info@interactstyle.cz

Sídlo společnosti:

Interactstyle s.r.o.
Kaprova 42/14
11000
Česká republika
IČ: 28451457
DIČ: CZ28451457

Pobočka PRAHA:

Drtinova 10
Praha 5, 150 00
Česká republika

 

 

 

Napište nám: