6. 3. 2017

Staň se robotem v Olympia Teplice

Datum 6.3.- 26.3.2017

Odkaz na akci: STAŇ SE ROBOTEM

Navštívit můžete šest zábavných technologií:

1/ Roztanči robota - náš robot bude tančit jak vy "pískáte" :-)

2/ Oblékni si virtuální kostým a pochytej droidy - pozor! zde bude probíhat celou dobu výstavy soutěž o nejvyšší skóre

3/ Virtuální graffiti stěna - vyfoť se, pošli fotku na stěnu a přimaluj si virtuálním sprejem, co je ti libo :-)

4/ Virtuální brýle - pomocí speciálních brýlí a dvou ovladačů se dostaneš do virtuální světa, na výběr je více programů.

Staň se opravářem robotů, vyvenči robotického pejska, zachraň vesmírnou stanici nebo proveď demolici skladu pomocí robotického praku :-)

5/ Virtuální zápas robotů a aréně - ovládej robota svým tělem a staň se vítězem v aréně

6/ Interaktivní podlaha - soutěže, kvízy a sportovní zábava pro malé i velké

Nejedná se o násilné hry, ale o zábavný svět virtuální reality. Výstava je vhodná pro věk 6 - 99 let. Interaktivní podlaha je vhodná i pro zákazníky mateřskou školkou povinné :-)

V sobotu 11. března 2017 Vás zveme od 14 hodin na zábavné odpoledne pro celou rodinu.

Moderátor Aleš Lehký s sebou přivede speciálního robota jako svého hosta a určitě zbude čas i na parádní soutěže a malování na obličej. Taneční skupina zatančí robotický tanec spolu s robotem. Uvidíte obří masku robota aj.

ŠKOLÁM NABÍZÍME PROHLÍDKU VÝSTAVY V DOPROVODU NAŠICH HOSTESEK.

Zdroj: www.olympiateplice.cz

12. 11. 2015

SuperStar 2015

Naše společnost zajistila pro TV Nova, která zajišťovala tento večírek SuperStar 2015 EXKLUZIVNÍ INTERAKTIVNÍ GRAFFITI. Finalisté soutěže si "naostro" vyzkoušeli virtuální graffiti, kde  dali průchod své fantazii a uměleckému talentu.Koupit si jej můžete i vy domů za 10 tis. Kč bez DPH. 

Všichni finalisté si tenhle nezapomenutelný večírek užili každý po svém, informace o naší interaktivní stěně vysílala také TV Nova ve své reportáži dne 8.11.2015.

Reportáž je k vidění i na stránce Facebook SuperStar: https://www.facebook.com/SuperStarNovaEra/?fref=ts

Článek a fotky jsou na stránce SuperStar: http://superstar2015.nova.cz/clanek/foto-podivejte-jak-radili-finaliste-superstar-na-party-kdo-to-nejvic-rozjel.html

1. 6. 2015

Velká Británie – Londýn – interaktivní zrcadlo pro britskou firmu

Naše společnost vytvořila horkou novinku na světovém trhu – zabudovaná interaktivní zrcadla v sídle britské společnosti Rentokil Initial. Jedná se o interaktivní zrcadla umístěná na luxusních toaletách, která reagují na pohyb návštěvníků před nimi pomocí zabudované kamery snímající celou postavu člověka. Pohybem návštěvníka před zrcadlem zjistíme směr, kam se dívá očima. Pokud se na sebe dívá do zrcadla a stojí před ním nějakou dobu, spustíme prezentaci s reklamním sdělením a odpočtem 20 sekund nutných pro správné umytí rukou. Pokud odejde, prezentace se vypne. Text prostupuje dokonale přes zrcadlo, a tudíž se na sebe krásně dívá do zrcadla a zároveň vidí reklamní text. Na druhém zrcadle promítáme BBC zprávy, čas a předpověď počasí, které návštěvník může sledovat během mytí rukou. Tato zrcadla jsou zabudována ve zdi a způsobí tzv. waw efekt. 

Zaměstnanci britské firmy byli ochotní, usměvaví  a co se týká samotné instalace, nakonec vše klaplo. Jedinou drobnou vadou na kráse povedené instalace nakonec byla jízda vlevo a defekt na pronajatém vozidle. V budoucnu zde budeme snad pouštět i zábavné hry. 

18. 5. 2015

Mořský svět – Výstaviště Praha 7 má interaktivní podlahu s tématy mořských živočichů

Mořský svět vznikl před osmi roky, v roce 2002. O expozici je ze strany návštěvníků velký zájem a stále se rozšiřují počty chovaných druhů a budují nové nádrže. V současné době má největší nádrž, kterou obývají žraloci, objem 100 000 litrů mořské vody.

Velký důraz je kladen také na zlepšování stávajících životních podmínek pro chované druhy.  Prostředí se co nejvíce blíží jejich přirozeným životním podmínkám. Proto je nad akvárii pomocí speciálního osvětlení simulován svit Měsíce, dále pak pomocí důmyslné techniky příliv a odliv. Jsou zavedeny co nejvýkonnější biologicko-mechanické filtrace. Samozřejmostí je průběžné zvětšování nádrží podle růstu živočichů.

Na interaktivní podlaze je možnost studovat exponáty mořských živočichů, plašíte barevné ryby a čeříte mořskou hladinu. Vše za zvukové kulisy. Tyto podlahy tematicky doplňují vystavované exponáty.

6. 5. 2015

Prezentace interaktivního vyučování ve Frýdlantě nad Ostravicí

Dne 6. 5. 2015 se uskutečnila prezentace interaktivního vyučování zaměřená na vzdělávání žáků mateřských a základních škol. Prezentace se uskutečnila za podpory vedení města v zasedací místnosti Městského úřadu ve Frýdlantě nad Ostravicí.

 V příjemné prostředí podhorského města prezentovali jednatelka a ředitel společnosti výhody interaktivní výukové podlahy a interaktivních stolů při vzdělávání žáků mateřských a základních škol, včetně možnosti financování interaktivní podlahy a interaktivních stolů z prostředků Evropských fondů. Prezentace měla velký úspěch, na závěr zazněl ze strany přítomných zástupců škol potlesk.

 Na portálu  You Tube pod adresou  http://youtu.be/YQk_SKvjCrw  je uložena krátká ukázka interaktivní výukové a pohybové podlahy.

13. 3. 2015

Výuková a pohybová interaktivní podlaha ve Speciální základní škole Frýdek-Místek, ul. Pionýrů

Ve speciální škole ve Frýdku-Místku na ul. Pionýrů byla naší společností vytvořena nová interaktivní výuková a pohybová podlaha. Jedná se o velkoplošnou interaktivní podlahu, zakoupenou školou z finančních prostředků Nadace Vítkovice Steel. Interaktivní podlaha slouží k výuce, relaxaci a pohybu dětí. Pro výuku byly vytvořeny výukové hodiny dle požadavků pro speciální školství (přírodopis, zeměpis, matematika, český jazyk). Jako bonus byly odborníkem v oblasti financí a bankovnictví vytvořeny hodiny finanční gramotnosti.

Výukové hodiny se průběžně doplňují, velmi pozitivně byly školou hodnoceny vytvořené hodiny v oblasti výuky anglického jazyka. 

Interaktivní výuková podlaha byla také na této škole prezentována delegaci zástupců rumunských speciálních škol z města Alexandrie.

16. 1. 2015

Zažádali jsme si o patent na Výukovou a pohybovou interaktivní podlahu

Dne 16.1.2015 byla  podána na Úřad průmyslového vlastnictví přihláška užitného vzoru se zápisem užitného vzoru do rejstříku  pro "Výukovou a pohybovou interaktivní podlahu" společnosti Interactstyle s.r.o.

1. 12. 2014

Interaktivní podlahy ve VIDA! SCIENCE CENTRU v Brně

Interaktivní podlahy ve VIDA! SCIENCE CENTRU v Brně. Pro našeho významného partnera AV MEDIA, a. s., jsme dodali software pro interaktivní podlahy. Můžete si zde zahrát interaktivní hru, kdy si zkusíte přiřazovat krvinky do správných transfuzí a bráníte upírovi, aby Vám je upil. Další hrou je poznávání sloučenin, kdy nohama rozšlapujete nesprávné prvky dané sloučeniny. Přijďte se podívat na interaktivní podlahy a další zajímavé exponáty na ploše 4 600 m2. 

13. 11. 2014

Dotek - Pohyb - Zvuk ve speciálním školství

….to je název dvoudenní konference s mezinárodní účastí, která proběhla ve dnech 13.-14. 11. 2014 v sále zámeckého kina a v prostorách Speciální základní školy Poděbrady. 

Dvoudenního maratónu prezentací, workshopů a zážitkových praktických hodin se zúčastnila také naše společnost. Majitelka společnosti presentovala na živé ukázce výhody interaktivní výukové a pohybové podlahy ve speciálním školství. Paní učitelky ukazovaly využití podlahy při výuce dětí a dospělí měli možnost si zahrát kvíz s „dospěláckými“ otázkami. Konferenční příspěvky byly zaměřeny na inovativní formy práce, využití interaktivní podlahy, iPadů, muzikoterapie ve snoezelenu a konceptu Ucelené rehabilitační a terapeutické péče ve speciálním školství.

1. 10. 2014

XXII. ročník Evropských dnů handicapu

Takzvané kulaté stoly jsou osvědčenou platformou pro předávání zkušeností, živé debaty a navazování profesních i osobních partnerství. Setkání u kulatého stolu na Střední škole prof. Zdeňka Matějčka, které se v rámci Evropských dnů handicapu uskutečnilo 1. října, svůj účel splnilo. Celé dopoledne se šedesát jeho účastníků věnovalo systému vzdělávání a pedagogickým terapiím ve speciálním školství. Pozvání do Ostravy přijali také hosté z Rumunska, Francie, Itálie a Belgie.

Závěr kulatého stolu patřil prezentaci interaktivní podlahy vyvinuté pro výuku a pohyb postižených dětí. „Náš program podporuje abstraktní myšlení, emoce, paměť, motoriku a orientaci v prostoru. Pomocí projektoru promítáme na podlahu nebo stěnu obrázky, které reagují na pohyb dětí. Skvělé uplatnění má interaktivní podlaha v kinezioterapii, rehabilitačních psychoterapiích, snižuje sociální izolaci, pomáhá porozumění řeči a rozvoji motoriky,“ řekl, obchodní ředitel společnosti Interactstyle s r.o.  Produkt, který vzbudil velký ohlas, bude podle něj možno hradit z evropských dotací.