Krátce:

Jsme přímí výrobci software pro interaktivní podlahu, bar, fólii, virtuální graffiti, dotykové fólie a augmented reality. Zajišťujeme pronájem i prodej. Náš tým programátorů a grafiků vytvoří jakoukoliv firemní prezentaci, hru či software.

Soutěžní úspěchy:

Získali jsme ocenění v podnikatelských soutěžích Nápad roku 2010, kde jsme vyhráli kategorii Potenciál roku. Dále jsme se dostali do top 10 v soutěži Startup roku 2008. Účastnili jsme se vysílání Den D v České televizi.

Dlouze:

Firma Interactstyle přináší revoluční patentovanou technologii v oblasti vizuálního marketingu. Technologii, která upoutá nejen vizuálně, ale dokáže také vtáhnout do děje! Interaktivní reklama může zákazníkovi vyprávět příběh o Vaší značce, zapojit ho do zábavné hry s Vaším produktem, a tím v něm zanechat dlouhotrvající dojem, který mu bude připomínat, že jste tady pro něj.

Jsme skupina kreativních lidí, která vytvoří zábavné a snadno zapamatovatelné reklamní sdělení přesně podle Vašich představ. Ke všem nabízeným balíčkům zajištujeme servis, dopravu, instalaci, poradíme s výběrem projektoru a fólie, upravíme předinstalované efekty,  vytvoříme efekty zcela nové a náš tým programátorů vyvine jakýkoliv další software. Jsme distributoři mnoha značek projektorů, takže máte opravdu jistotu, že společně vybereme produkt, který Vám sedne.

Média:
Vybrané reference:

ref-ceska-sporitelnaref-askoref-story-designref-orange

Zobrazit všechny reference »